İnstagram video indirme nasıl yapılır ?

Sosyal medya kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri , başkasının paylaştığı fotoğrafı ve videoyu nasıl indirebilirim. Sosyal medyanın en büyük platformlarından biri olan İnstagram video indir işlemi nasıl gerçekleşir . Bu yazımızda İnstagram video indirme işlemi nasıl yapılır ? Onu anlatacağız. Öncelik ile İnstagram video indirebilmek için , İnstagram üyeliğimizin olması gerekiyor. Sosyal platforma üye olduktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz ;

İnstagram video indir

İnstagram hesabına sahip olmak : Kendi mail hesabınızla İnstagram uygulamasını indirip , İnstagram’a üye olmanız gerekmektedir. Mevcutta hesabınız var ise işlem yapmanıza gerek yoktur.

Google Play Store dan uygulama indirme :İnstagram video indirme işlemi için  Goolge Play Store ‘da bulunan Video Downloader for İnstagram uygulamasını indirmeniz gerekmekte.

Diğer aşamalar ; Daha sonra uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Burada kendi İnstagram hesabınızı yada başka hesaplarınızı da  kullanabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından hangisi ile giriş yapmak size kalmış. Merak etmeyin , uygulamanın tamı tamamına 50 milyon fazla indirmesi ve aktif kullanıcı mevcut. Bu kadar indirmeye sahip bir uygulama Google tarafından fazla araştırılır , herhangi bir virüs , hack ,saldırı , kopyalama olduğu takdirde Google ile başı büyük belaya gireceğinden dolayı , hiçbir sıkıntı çıkmayacağını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

instagram video kaydetme

Öneri Yazı : İnstagram beğeni kasma 2020
Öneri Yazı :İnstagram takipçi kasma 2020

1- İnstagram video kaydetme işlemini başlatmak için , uygulamada gördüğünüz herhangi bir videonun , sağ üst tarafında üç nokta bulunacaktır. Bu üç noktaya tıklayıp , açılan sekmede bağlantıyı kopyalama demeniz gerekmektedir.

2- Daha sonra indirdiğiniz uygulamayı açıyorsunuz. Bu uygulamanın resimde gördüğünüz üzere Url’yi buraya yapıştırın yazısına , kopyaladığımız Url ‘yi yapıştırıyoruz.

3- Url’yi kontrol et kısmına tıklayarak , url ‘de herhangi bir problem varmı , onu taradıktan sonra , video indirmesi otomatik bir şekilde başlayacaktır.

İndirilen videolar cihazının kendi galerisinde kayıt olacaktır. Bu kısımda Download olarak göreceksinizdir. İnstagram video kaydetme işlemini bu şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. Ayrıca uygulamanın Tarih kısmına girerek , önceki indirdiğiniz videoları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın tarih kısmına girerek ;Etiketleri kopyalayabilirsiniz, video ‘yu repost olarak yayınlayabilirsiniz , direk paylaşabilirsiniz ve açıklama kısmını da kopyalayabilirsiniz. Uygulama içi reklamlar sizleri rahatsız eder ise İnstagram video indirme uygulamasının pro sürümüne geçerek , uygulamayı açtığınız zaman karşınıza çıkan reklamları engelleyebilirsiniz.

 

nuri1bey
Bin okur , bir yazar ! Kurucu / Admin